TechnologiaDom

Niesamowite inne zastosowania pasty do zębów

Kiedy chcesz zachować białe i świeże zęby, używasz pasty do zębów. Ale zabijanie zarazków nie jest jedynym zastosowaniem pasty do zębów. Ten przedmiot gospodarstwa domowego może być używany w bardzo różny sposób. Choć może brzmieć dziwnie, ale może usunąć ślady z butów, których nawet pasta do czyszczenia butów nie może usunąć. Wymieniliśmy tutaj 5 najlepszych innych zastosowań pasty do zębów.

  1. Kredki na ścianach

Jeśli Twoje dziecko uwielbia rysować na ścianie, nie martw się. Kredki te można usunąć za pomocą pasty do zębów. Nałóż pastę do zębów na te plamy z kredki. Następnie weź mokrą ściereczkę i przetrzyj ją. Wszystkie te ślady znikną, a ściana będzie wyglądać czysto jak poprzednio.

  1. Usuń przypalone ślady z żelazka

Oto kolejna niesamowita akcja czyszczenia pasty do zębów. Czyści żelazko i usuwa z niego przypalone ślady. Połóż odrobinę pasty do zębów i wyczyść wilgotną ściereczką. Nareszcie spłucz czystą wodą i ciesz się czystością.

  1. Naprawa porysowanych płyt CD i DVD

Pasta do zębów może być używana do bezpiecznego i skutecznego usuwania zarysowań z płyt CD i DVD. Wystarczy przetrzeć odrobinę pasty do zębów na płycie CD miękką ściereczką, a następnie usunąć czystą ściereczką.

  1. Usuń plamy z odzieży i plamy z dywanów

Jeśli masz problem z usunięciem wina, kawy lub innych plam z tkaniny, wyciśnij odrobinę pasty do zębów na zabarwione miejsce. Wystarczy wziąć szmatkę lub gąbkę i szorować okolicę, a następnie spłukać ją czystą wodą. Pasta do zębów jest również doskonałym elementem do usuwania plam z szminki, tuszu, a nawet plam z trawy na odzieży.

  1. Usuń ślady otarć z butów

Możesz użyć pasty do zębów, aby pozbyć się tych śladów na butach, podłodze winylowej lub praktycznie cokolwiek innego w Twoim domu. Procedura jest taka sama. Wystarczy użyć wilgotnej ściereczki z pastą do zębów lub jeśli czyścisz buty, możesz użyć szczoteczki do zębów, aby usunąć zabrudzenia i ślady otarć.

  1. Usuń ślady wody

Masz problem ze śladami wody na meblach? Możesz użyć odrobiny pasty do zębów, aby to usunąć. Wystarczy przetrzeć pastę do zębów na meblach drewnianych miękką ściereczką, a następnie wytrzeć do czysta. Możesz użyć pasty do zębów, aby nadać meblom połysk.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close