Ogród

Gardena Micro Drip, czyli system nawadniania, który oszczędzi Twój czas i pieniądze

Piękny balkon, taras, ogród kwiatowy czy warzywny wymagają sporo nakładu pracy oraz czasu. Tego ostatniego niejednemu ogrodnikowi może niekiedy zabraknąć. W zabieganej codzienności trudno czasem znaleźć moment na konieczne zabiegi pielęgnacyjne, w tym tak konieczne przecież dla roślin podlewanie. Jak szybko, wygodnie, a przy tym oszczędnie nawodnić więc swoje przydomowe uprawy? Za pomocą systemu Gardena Micro Drip!

Oszczędność wody dla planety i Twojego portfela

Wraz ze zmianami zachodzącymi na naszej planecie zmienia się też nasze podejście do ekologii. Zmniejszenie zużycia wody w gospodarstwie domowym wiąże się jednak nie tylko z ochroną klimatu, ale i troską o własne finanse. Oszczędność ta jest szczególnie potrzebna w najgorętszych miesiącach roku, gdy z nieba nie chce spaść nawet jedna kropelka życiodajnej wody.

Systemy nawadniania kropelkowego, takie jak Gardena Micro Drip dają możliwość ostrożnego, a tym samym bardziej racjonalnego i zrównoważonego, dawkowania wody. Oszczędność ta może sięgać nawet 70%. Skorzystać z nich natomiast może każdy miłośnik przydomowej zieleni. Wszechstronność Micro Drip sprawia, że sprawdzi się on nie tylko w dużych ogrodach, ale i na balkonach, czy tarasach. Z powodzeniem stosować go można tak na grządkach, jak i w pojemnikach, doniczkach i innych kwietnikach, a także w mniejszych oraz większych szklarniach.

Jak działa Gardena Micro Drip System?

Firma Gardena od lat oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów i narzędzi do pielęgnacji przydomowych trawników i ogrodów. Nawadniający system Gardena Micro Drip został zaprojektowany tak, aby jednocześnie pielęgnować rośliny, oszczędzać wodę i skrócić do minimum czas, jaki potrzebny jest do zapewnienia uprawom nieskazitelnego wyglądu.

Linia produktów Micro Drip to wysokiej jakości elementy, z których skonstruować można system nawadniania kropelkowego uszyty na miarę własnych potrzeb i oczekiwań. Linie kroplujące, łączniki, zawory i kroplowniki pozwalają stworzyć zintegrowany system nawadniający, który sprawdzi się tak w amatorskich, jak i w profesjonalnych uprawach.

Gardena Micro Drip może też działać całkowicie samodzielnie. Po podłączeniu do źródła wody i odpowiednim zaprogramowaniu dostarczać będzie roślinom tego, co niezbędne i w niezbędnych im ilościach. Poprzez kroplowniki nawadniać będzie glebę w sposób delikatny, a przy tym równomierny, zapobiegając jednocześnie parowaniu wody i jej przesiąkaniu. To idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie wygodę, ekologię oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close